تابستان دانلود هزینه های تبلیغات نامزدهای انتخاباتی

تابستان: دانلود هزینه های تبلیغات نامزدهای انتخاباتی هزینه های تبلیغاتی شفاف سازی نامزد انتخاباتی پول انتخابات پیک بامدادی

گت بلاگز آذربایجان غربی اعلام وقت خرید تضمینی غلات و دانه روغنی کلزا در آذربایجان غربی

مدیر زراعت شرکت جهاد کشاورزی آذربایجان غربی گفت: وقت خرید تضمینی محصول گندم، جو و کلزا از ابتدای فروردین ماه امسال شروع شده است هست.

اعلام وقت خرید تضمینی غلات و دانه روغنی کلزا در آذربایجان غربی

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ارومیه؛ جمشید دارا با بیان این مطلب افزود: براساس مصوبه شورای اقتصاد مجری خرید تضمینی گندم شرکت غله و خدمات بازرگانی است که در استان ما علاوه بر شرکت غله و خدمات بازرگانی استان، شرکت تعاونی روستایی نیز به عنوان مباشر کار خرید تضمینی گندم را به عهده خواهد داشت.
دارا ادامه داد: قیمت خرید تضمینی گندم با 4 درصد افت بافایده و 2 درصد افت غیرمفید از قرار هر کیلوگرم به مبلغ 13 هزار ریال تعیین شده است که البته هر چقدر افت از مقادیر ذکر شده است کمتر باشد به قیمت افزوده خواهد شد و هر چقدر افت زیاد باشد از قیمت خرید تضمینی کاسته خواهد شد. میزان حداکثر افت بافایده 10 درصد و افت غیرمفید 7 درصد و حداکثر رطوبت 12 درصد است.

عبارات مهم : تضمینی
وی خاطر نشان کرد: حداکثر میزان سن زدگی هم تا 2 درصد بدون کسر بلایا قابل خرید است و وقت خرید گندم در سطح کشور از ابتدای فروردین ماه 96 لغایت آخر آبان ماه است .
این مسئول با بیان اینکه متولی خرید تضمینی جو شرکت پشتیبانی امور دام کشور است ، تاکید کرد: قیمت خرید تضمینی جو با 3 درصد افت بافایده و 2 درصد افت غیرمفید در مراکز تحویل گیری جو مبلغ 10300 ریال تعیین شده، حداکثر افت بافایده قابل قبول 5 درصد و افت غیرمفید 3 درصد هست.
مدیر زراعت شرکت جهاد کشاورزی استان گفت: مازاد بر 5 درصد به ازای هر یک درصد، افت تا 8 درصد مبلغ 103 ریال از بهای محصول کسر و مازاد بر 8 درصد قابل تحویل گیری نخواهد بود.
وی اضافه کرد: وقت خرید جو از تاریخ 20 فروردین تا 30 شهریور در سطح کشور تعیین شده است است.
دارا خاطر نشان کرد: شرکت پشتیبانی امور دام موظف است حداکثر دو هفته بعد از جمع آوری جو کشاورزان در تابلوی بورس کالای کشاورزی عرضه و در صورت عدم استقبال نسبت به پرداخت جو بر مبنای تابلوی بورس اقدام کند.
وی در خصوص خرید تضمینی کلزا نیز اظهارکرد : متولی خرید تضمینی کلزا امسال شرکت غله و خدمات بازرگانی استان است که آن هم شرکت تعاون روستایی را بعنوان مباشر خرید تعیین کرده و شرکت تعاون روستایی در مراکز خرید خودکار خرید را انجام می دهد.
دارا افزود: قیمت خرید تضمینی کلزا در امسال به ازای هر کیلوگرم با 2 درصد ناخالصی و 10 درصد رطوبت مبلغ 27830 ریال تعیین شده است است.

مدیر زراعت شرکت جهاد کشاورزی آذربایجان غربی گفت: وقت خرید تضمینی کلزا از اول فروردین ماه امسال شروع شده است و در تاریخ 31 مرداد به اتمام می رسد.
انتهای پیام/م

واژه های کلیدی: تضمینی | فروردین | بازرگانی | فروردین ماه | آذربایجان غربی | ارومیه | غلات | جهاد کشاورزی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog