تابستان دانلود هزینه های تبلیغات نامزدهای انتخاباتی

تابستان: دانلود هزینه های تبلیغات نامزدهای انتخاباتی هزینه های تبلیغاتی شفاف سازی نامزد انتخاباتی پول انتخابات پیک بامدادی

گت بلاگز آذربایجان غربی بهره مندی نزدیک به ۲۰ هزار کودک و نوجوان آذربایجان غربی از برنامه های کانون پرورش فکری

نزدیک به ۲۰ هزار کودک و نوجوان آذربایجان غربی از برنامه های متفاوت کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان بهره مند می شوند.

بهره مندی نزدیک به ۲۰ هزار کودک و نوجوان آذربایجان غربی از برنامه های کانون پرورش فکری

مدیرکانون پرورش فکری آذربایجان غربی در گفتگو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ارومیه؛ گفت: در حال حاضر ۱۹هزار و ۹۳۹نفر در استان عضو مراکز فرهنگی هنری کانون می باشند که ارائه خدمات مناسب و متناسب با گروه سنی کودکان و نوجوانان،وظیفه شناسی و تلاش مربیان کانون ها در همراهی با کودکان و نوجوانان از عوامل مهم جذب این افراد به مراکز کانون می باشد.

جوادزاهدی افزود: در آذربایجان غربی کانون پرورش فکری دارای ۳۳کتابخانه ثابت، سیار و پستی است که مشمول بر ۲۳کتابخانه ثابت، ۵کتابخانه سیار روستایی، ۴کتابخانه پستی و یک کتابخانه شهری می شود.

وی ارائه فعالیتهای علمی، فرهنگی و ایجاد زمینه های مناسب جهت رشد و پرورش استعدادهای کودکان و نوجوانان را از اهداف این مراکز برشمرد و گفت: در این کتابخانه ها ۲۸۵هزارو ۹۸۹جلد کتاب نیز جهت استفاده اعضاء موجود است.

بهره مندی نزدیک به ۲۰ هزار کودک و نوجوان آذربایجان غربی از برنامه های کانون پرورش فکری

زاهدی همچنین به لزوم توسعه کتابخانه های سیار روستایی اشاره کرد و افزود: تحقق این امر به شدت نیازمند حمایت فرمانداران و مسئولین است تا کتابخانه های سیار در تمام روستاهای استان جهت بهره مندی کودکان و نوجوانان دایر شود.

وی به عملکرد بعضی از شهرستانها در زمینه توسعه کتابخانه های سیار روستایی اشاره کرد و گفت: در حال حاضر شهرستانهای تکاب و اشنویه با تخصیص داده شده است دادن ماشین و جذب نیروهای مورد نیاز اقدام به راه اندازی کتابخانه های سیار روستایی کرده اند که تا یک ماه آینده نیز کار خود را بصورت عملی شروع خواهند کرد.

انتهای پیام/ح

واژه های کلیدی: کودکان | نوجوانان | کتابخانه | آذربایجان | کانون پرورش | کودک | کتابخانه | آذربایجان غربی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog