تابستان دانلود هزینه های تبلیغات نامزدهای انتخاباتی

تابستان: دانلود هزینه های تبلیغات نامزدهای انتخاباتی هزینه های تبلیغاتی شفاف سازی نامزد انتخاباتی پول انتخابات پیک بامدادی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات حرفهای اینترنت را باور نکنید/ دستمزدی که می‌خواهم منصفانه است ، شفر

سرمربی استقلال می‌گوید که در بازی قبلی با الریان قطر تعداد زیادی مصدوم داشت ولی از عملکرد تیمش بسیار راضی ست.

حرفهای اینترنت را باور نکنید/ دستمزدی که می‌خواهم منصفانه است ، شفر

شفر: حرفهای اینترنت را باور نکنید/ دستمزدی که می خواهم منصفانه است

عبارات مهم : سرمربی

سرمربی استقلال می گوید که در بازی قبلی با الریان قطر تعداد زیادی مصدوم داشت ولی از عملکرد تیمش بسیار راضی ست.

به گزارش ایسنا، وینفرد شفر سرمربی تیم فوتبال استقلال پایتخت کشور عزیزمان ایران در نشست خبری پیش از بازی با مشکی پوشان گفت: اول باید بگویم بعد از بازی با الریان احساسات در مورد بازی زیاد بود. به خاطر عملکرد تیمم بسیار خوشحالم. همه در ابتدا می گفتند که این گروه گروه فوت هست. ما خیلی با تمرکز کار کردیم. در بازی قبلی تعداد زیادی مصدوم داشتیم ولی تیمم عملکرد بسیار خوبی داشت.

حرفهای اینترنت را باور نکنید/ دستمزدی که می‌خواهم منصفانه است ، شفر

او ادامه داد: ابراهیمی بازیکن خیلی خوبی است که تیم را به سطح بالاتری می برد. در مورد چشمی هم باید بگویم که او هیچ وقت به خاطر عوض کردن پستش اعتراضی نکرد و هر لحظه عملکرد خوبی داشته هست. همچنین سهرابیان بازیکن خوب ماست که قیمت او در ترانسفر مارکت به 300 هزار دلار هم رسیده است.

شفر در مورد بازی فردا برابر مشکی پوشان نیز اظهار کرد: باید دید که جهت بازی فردا کدام بازیکنان ما آماده هستند. اگر تیم حریف ما بازنده باشد کسی نمی گوید که آیا بازنده شدند ولی اگر بازی خوبی ارائه بدهند همه تعجب می کنند. بعد ما بازی مشکل داریم. هواداران باید به استادیوم بیایند تا ببینیم فردا چه اتفاقی خواهد افتاد.

سرمربی استقلال می‌گوید که در بازی قبلی با الریان قطر تعداد زیادی مصدوم داشت ولی از عملکرد تیمش بسیار راضی ست.

سرمربی تیم فوتبال استقلال صحبت های خود را اینگونه ادامه داد: در رابطه با لیگ قهرمانان و پرسپولیس هم بگویم که خوشحالم که آنها هم به دور بعدی افزایش کردند. این جهت مجموعه فوتبال کشور عزیزمان ایران خوب هست. امیدوارم که ذوب آهن هم به مرحله بعدی افزایش کند آیا که جهت بازیکنان و فوتبال کشور عزیزمان ایران بسیار خوب هست. جهت تراکتورسازی هم آرزوی موفقیت می کنم.

او در مورد بازی کردن با تیمی که سقوطش به لیگ یک قطعی شده است است هم اظهار کرد: صبح در جلسه آنالیز به بازیکنان گفتم که باید با همه وجود به زمین برویم. نباید با غرور و تکبر به زمین برویم و باید با ۱۰۰ درصد توان مسابقه را شروع کنیم.

شفر راجع به تمدید قراردادش تصریح کرد: آن چیزهایی که در اینترنت مطرح می شود را باور نکنید. من هرگز در مورد دستمزدم صحبت نمی کنم. این بین من و کلوب هست. من می خواهم استقلال را به بالاترین جایگاه در آسیا برسانم. الان حدود هفتاد درصد چیزی که می خواهم را اجرا کرده ام. دستمزدی که می خواهم منصفانه هست. من اگر خوب عمل کنم دستمزدم زیاد کردن می کند ولی اگر بد باشم دستمزدم کم می شود. من مدیرعامل کلوب نیستم. وزیر ورزش هم علاقه دارند که من در استقلال بمانم. من از او تقدیر می کنم.

حرفهای اینترنت را باور نکنید/ دستمزدی که می‌خواهم منصفانه است ، شفر

سرمربی استقلال در پاسخ به این پرسش که آیا از او خواسته شده است است که دستیارهای ارزان قیمت به استقلال بیاورد هم اظهار کرد: من از این شایعات خبری ندارم. هنگامی که شما در لیگ قهرمانان هستید نمی توانید با کیفیت پایین در آنجا حاضر شوید. من از عملکرد همه دستیارانم خوشحال و راضی هستم. آنها در سطح اوج هستند. ما جهت این در آسیا در رده اول گروه هستیم چون سخت کار کردیم. من شرایط پرسپولیس را نمی دانم شاید آن ها افراد خارجی بیشتری در کادر فنی داشته باشند.

او ادامه داد: حتی قبل از این که من به این جا بیایم تعداد دستیاران کادر قبلی زیاد از حال حاضر بود. شاید قیمت آن ها هم زیاد بوده باشد.

سرمربی استقلال می‌گوید که در بازی قبلی با الریان قطر تعداد زیادی مصدوم داشت ولی از عملکرد تیمش بسیار راضی ست.

شفر تاکید کرد: من به شما گفتم که هرگز در مورد جلساتم با مدیران کلوب در رسانه ها صحبت نمی کنم. این یک راز بین ماست و نباید بیرون برود. استقلال نام بزرگی است و شایعات ساخته شده است جهت این تیم طبیعی هست. من در هیچ تیمی این همه شایعات ندیدم. من فقط به این شایعات می خندم.

او افزود: قرارداد بدنساز کادر قبلی از کل کادر من زیاد بوده هست. در مورد شایعات از من نپرسید و فقط در مورد بازی فردا پرسش کنید.

حرفهای اینترنت را باور نکنید/ دستمزدی که می‌خواهم منصفانه است ، شفر

شفر در مورد اوضاع بویان هم گفت: هنوز مشخص نیست که چه کسی برابر مشکی پوشان بازی کند. من به همه حریفان احترام می گذارم. بویان هم باید جهت ما بازی کند. شاید بهتر باشد که به عنوان بازیکن تعویضی به زمین برود. او نیاز به اعتماد به نفس بیشتری دارد. او بازیکن بسیار خوبی است و همه ما باید به او کمک کنیم.

سرمربی استقلال در آخر و در پاسخ به پرسش خبرنگاری مبنی بر این که اگر شفر بخواهد در استقلال جای بازیکنی بازی کند آن شخص کیست، اظهار کرد: من در دوره خودم در پست های زیادی بازی کردم. تیم ما به اندازه کافی نیرومند است و به من به عنوان بازیکن نیازی ندارد.

واژه های کلیدی: سرمربی | شایعات | بازیکن | فوتبال | استقلال | بازیکنان | سرمربی تیم | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog