تابستان دانلود هزینه های تبلیغات نامزدهای انتخاباتی

تابستان: دانلود هزینه های تبلیغات نامزدهای انتخاباتی هزینه های تبلیغاتی شفاف سازی نامزد انتخاباتی پول انتخابات پیک بامدادی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات نوبت هدایتی , گزارش برنامه نود(96.10.04)

حسین هدایتی جهت سومین هفته متوالی یکی از محورهای مهم برنامه عادل فردوسی‌پور بود و راجع به علت حضورش در فوتبال توضیحاتی ارائه داد. 

نوبت هدایتی , گزارش برنامه نود(96.10.04)

گزارش برنامه نود(96.10.04)؛ نوبت هدایتی

عبارات مهم : ایران

حسین هدایتی جهت سومین هفته متوالی یکی از محورهای مهم برنامه عادل فردوسی پور بود و راجع به علت حضورش در فوتبال توضیحاتی ارائه داد.

به گزارش ورزش سه ، برنامه نود دوشنبه شب(چهارم دی ماه) از ساعت 22:35 شروع شد که در آن علاوه بر بررسی بازی های لیگ برتر در هفته شانزدهم و مسابقه های مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی، به حواشی هیأت رییسه فدراسیون فوتبال و گزینش اسلامیان به عنوان نایب رییس دوم و حضور سرمایه داران در فوتبال اشاره شد؛ علی دایی نیز مجددا راجع به عدم دریافت مطالباتش از پرسپولیس صحبت هایی مطرح کرد ولی بخش مهم برنامه به بیانات حسین هدایتی و محمد حسن نژاد، نماینده مجلس شورای اسلامی و بگو مگوی این دو به یکدیگر تخصیص داده شده است داشت که مشروح این اتفاقات را در زیر می خوانید:

نوبت هدایتی , گزارش برنامه نود(96.10.04)

* نظرسنجی

مخاطبان برنامه نود می توانند از بین «وحید امیری»، «سرور جپاروف»، «داریوش شجاعیان»، «احمد عبدالله زاده»، «محمد قاضی»، «علی قلی زاده» و «محسن مسلمان» یک بازیکن را به عنوان عالی ترین چپ پای لیگ برتر گزینش کنند.

* آنچه در برنامه نوددیشب (1396/10/04) مشاهده کردید:

حسین هدایتی جهت سومین هفته متوالی یکی از محورهای مهم برنامه عادل فردوسی‌پور بود و راجع به علت حضورش در فوتبال توضیحاتی ارائه داد. 

– بررسی تکنیک شفر که عالی ترین پیروزی و نمایش فصل آبی ها را رقم زد.

– حاشیه ها و اتفاقات هیأت رییسه فدراسیون فوتبال.

– مرور خاطره انگیزترین لحظات دروازه بان سابق تیم ملی؛ به بهانه تولد 51 سالگی او.

* حسینی: روزهای مشکل پیش رو داریم

سید جلال حسینی، کاپیتان پرسپولیس که به عنوان عالی ترین بازیکن دو ماه اخیر لیگ از دید برنامه نود گزینش شده است بود، در مصاحبه ای ضبط شده است اظهار کرد: این موفقیت مزد تلاش تمام بازیکنان، هواداران و کادر فنی بود؛ ما در کنار هم تلاش می کنیم تا به موفقیت برسیم.

نوبت هدایتی , گزارش برنامه نود(96.10.04)

او با بیان اینکه یک سری پرسشها داشتیم، ابراز کرد: مدیر عامل عوض شد؛ 6-5 مسابقه سخت از دربی و بعد از آن با تیم های بالای جدول داشتیم ولی با حضور تماشاگران توانستیم به موفقیت برسیم؛ آقای گرشاسبی خیلی زحمت کشید و کادر فنی تلاش کرد تا دو ماه سخت را پشت سر بگذاریم.

مدافع پرسپولیس اضافه کرد: هواداران زیادی داریم که در شرایط سخت ما را حمایت کردند و همه تیم می دانند این تیم به غیر از اعتبار آنها چیزی ندارد؛ امیدوارم از امروز حمایت های بیشتری از ما داشتند چراکه روزهای دشوارتری پیش رو داریم.

حسین هدایتی جهت سومین هفته متوالی یکی از محورهای مهم برنامه عادل فردوسی‌پور بود و راجع به علت حضورش در فوتبال توضیحاتی ارائه داد. 

* برانکو: بازیکنانم یکی از عالی ترین نسل ها هستند

برانکو ایوانکوویچ، سرمربی پرسپولیس به عنوان برترین مربی ماه از دید این برنامه در گفت وگویی ضبط شده، عنوان کرد: این جایزه متعلق به من نیست و قبل از هر چیز باید از بازیکنانم تقدیر کنم؛ ما توانستیم قهرمان سوپر جام شویم، شروع خوبی در لیگ برتر داشته باشیم و تا نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا اوج برویم و برنده دربی شویم؛ پیروزی در دربی جهت هواداران ما اهمیت زیادی دارد و تفاضل امتیازی زیادی با رقبای مان در جدول داریم.

نوبت هدایتی , گزارش برنامه نود(96.10.04)

او ادامه داد: بخش زیادی از تاریخ پرسپولیس را این بازیکنان رقم زدند و به عنوان یکی از عالی ترین نسل های این کلوب یاد خواهند شد.

برانکو یادآور شد: فلسفه و نظر بازی پرسپولیس، دقیقا مطابق با اسم، خصوصیات و مشخصات یک تیم بزرگ هست؛ فلسفه کلی ما هجومی بازی کردن و ریسک پذیری است.

* گزارشی از بازی های مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی «خونه به خونه بابل 2 گسترش فولاد 0»، «پرسپولیس 1(4) صنعت نفت آبادان 1(5)»، «استقلال خوزستان 0(4) تراکتورسازی 0(3)» و «استقلال پایتخت کشور عزیزمان ایران 3 کشور عزیزمان ایران جوان بوشهر 0» پخش شد.

* آیتمی به این عنوان تخصیص داده شده است داشت که کلوب پرسپولیس به چه علت بعد از شکست در جام حذفی برابر صنعت نفت، باخت را گردن رسانه ها و این برنامه انداخته است که سید جلال حسینی و حسین ماهینی، کاپیتان های اول و دوم سرخ پوشان نیز اطراف این عنوان توضیحاتی ارائه دادند و خواستار براق سازی پرسشها مالی در این کلوب شدند.

* وعده ای که علی دایی جهت زدن اَبرو داده بود!

علی دایی، سرمربی سایپا و اسبق در گفت وگوی ضبط شده است با برنامه نود اطراف حواشی عدم پرداخت مطالباتش از سوی مسؤولان پرسپولیس اظهار کرد: متاسفانه صحبت های کذب و دروغی را مدیر عامل سابق پرسپولیس بیان کرد که مجبور شدم به خاطر روشن شدن اذهان عمومی مطالبی را بگویم؛ سند و مدرکش را هم دارم و هر کدام را خواستید در اختیارتان می گذارم.

او ادامه داد: در این چند سال خودمان و اداره مالیات و کمیته انضباطی فدراسیون و شرکت لیگ نامه نگاری زیادی با کلوب پرسپولیس داشتند ولی متاسفانه هیچ کدام را جواب ندادند؛ نمونه بارز اینکه می گفتند(طاهری) ثبت نشده و جواب ندادند، یک نامه شرکت مالیاتی را زن زهرا زمانی به ثبت رساند ولی متاسفانه به هیچ عنوان به این هم را هم پاسخ ندادند.

سرمربی اسبق پرسپولیس اضافه کرد: کلوب پرسپولیس به نامه شرکت مالیاتی هم جواب نداد؛ تمام این پرسشها را شخصا پیگیری کردم و رو راست به قاضی مالیاتی گفتم که اگر یک نفر از کلوب پرسپولیس بیاید و جواب ما را بدهد، من همینجا می نشینم و اَبروهایم را می زنم؛ آن وقت به مسؤول حقوقی کلوب پرسپولیس زنگ زدیم که گفتند ما به عمان می رویم؛ نمی دانم مسؤول حقوقی به بازی های عمان چه کاری داشت.

دایی ابراز کرد: آن شب که آن آقا(طاهری) می گفتد از نامه های بنده اطلاعی نداشتم، دروغ می گفت؛ مردها جمشیدی و ترکاشوند از کلوب پرسپولیس سه ساعت با من در دفترم جلسه داشتند ولی دوباره پاسخی ندادند؛ بیش از 50 نامه شاید تکراری داده شده است ولی در عرض دو سال هیچ جوابی از سوی کلوب پرسپولیس نیامده است.

او با بیان اینکه قرارداد سه ساله ای با پرسپولیس داشتم، گفت: من گفتم 100 میلیون تومان جهت پرداخت مالیات و 12 میلیون تومان جهت ثبت شکایت در کمیته انضباطی فدراسیون از جیبم داده ام که به همین علت به مسؤولان پرسپولیس گفتم فقط همین 112 میلیون تومان را بدهید و من طلب سال سوم را می بخشم.

سرمربی سایپا یادآور شد: بنده آن مقطع به مسؤولان پرسپولیس گفتم در پنج روز این مبلغ را بدهید و ادعایی نسبت به مطالبات سال سوم ندارم؛ هنگامی که این پول من را ندادند و درخواست کردند گردن کلفتی کنند که مجبور شدیم به کمیته انضباطی شکایت کنیم و پیگیر حق و حقوقمان نیز هستیم؛ رای قطعی را هم در کمیته استیناف گرفتیم ولی باز هم وکیلم به کلوب پرسپولیس نامه زد که می خواهیم مصالحه کنیم.

دایی عنوان کرد: خواهش می کنم سوابق مدیریت این مردها در چند دهه قبل را بگویند تا مشخص شود کجا بوده اند، چه کارهایی کرده اند و چطور به این جا رسیده اند.

* کارشناسی داوری با مسعود مرادی

– استقلال خوزستان و تراکتورسازی

اخراج فرزاد حاتمی به علت ضربه به صورت آرام طبع درست بود.

توپ بین حاتمی و شیخ ویسی قرار داشت و عدم اعلام خطای پنالتی صحیح بود.

مدافع استقلال خوزستان روی مهاجم تراکتور اشتباه کرد و داور تصمیم درستی در اعلام پنالتی داشت.

شوت نصاری به دست مدافع تراکتور برخورد کرد ولی داور به اشتباه جهت استقلال خوزستان پنالتی نگرفت.

پرسپولیس و صنعت نفت آبادان

کرار جاسم پای خود را روی پای فرشاد احمدزاده گذاشت و باید یک پنالتی به سود پرسپولیس اعلام می شد.

تصمیم داور در عوض کردن نگرفتن پنالتی به سود پرسپولیس، درست بود ولی داور نباید چنین تصمیمی اتخاذ می کرد.

* پارس جنوبی جم 0 گسترش فولاد 2

– نکات بازی

گسترش فولاد جهت نخستین بار در تاریخ لیگ برتر موفق به سه پیروزی پیاپی شد.

پارس جنوبی جم در پنج بازی اخیرش تنها یک گل زده که آن هم از روی نقطه پنالتی بوده است.

* تراکتورسازی 3 استقلال خوزستان 0

– نکات بازی

استقلال خوزستان تنها تیم لیگ برتر که پنالتی نگرفته بود، این کار را برابر تراکتور انجام داد.

استقلال خوزستان بدترین خط دفاع لیگ برتر.

گل محمدی بعد از سه شکست پیاپی برابر ویسی، به برتری رسید.

بهترین پیروزی فصل تراکتورسازی.

* آیتمی به گل سوم تراکتورسازی برابر استقلال خوزستان که با کار تیمی تماشایی به ثمر رسید، پخش شد که در آن اشاره داشت این گل با 55 پاس متوالی زده شده، گل محمدی با سربازانش ذوب آهن جدیدی در تراکتور ساخت، استقلال خوزستان در این دقایق 10 نفره بود، 9 بازیکن تراکتورسازی در این حرکت تیمی نقش داشتند که اسماعیلی فر 11 پاس، مهدی پور 9 پاس و محمد ابراهیمی 8 پاس در این صحنه دادند تا رکورد بیشترین پاس قبل از گل در لیگ هفدهم به این تیم تخصیص داده شده است پیدا کند.

* گزارشی از حضور پول دارها و اسپانسرهای مشهور و عملکردی که در تیم های فوتبال کشور عزیزمان ایران داشتند، پخش شد.

* هدایتی: دو مرحله پول کی روش را دادم

حسین هدایتی در بخش بررسی پرونده سرمایه دارهایی که در فوتبال هزینه می کنند، اظهار کرد: بنده 150 میلیارد تومان در 12 سال گذشته جهت استیل آذین، پرسپولیس، فدراسیون و تیم های ملی کشور عزیزمان ایران و بعضی کلوب ها مثل ملوان انزلی، سپیدرود، گهر درود و … پرداخت و این مبلغ را فقط در فوتبال هزینه کردم ولی پرداختی هایی هم جهت سایر رشته ها داشته ام.

او ادامه داد: علاوه بر این، در دو مرحله پنج و هفت ماهه بنابر تقاضای مردها فدراسیون فوتبال جهت قسط مطالبات آقای کی روش پرداختی داشتیم و همچنین جهت لباس آدیداس و پاداش های تیم ملی نیز مبالغی دادیم چراکه این تیم موجب خوش حالی کشور و افزایش تیم کشور عزیزمان ایران به جام جهانی شده است است.

هدایتی در مورد علت حضورش در فوتبال گفت: گاهی از روی علاقه و علاقه و بعضی مواقع جهت اسپانسرینگ هست؛ ولی آن هزینه ای که ما جهت پرسپولیس انجام دادیم از روی علاقه و علاقه بوده هست؛ پذیرش این پرسشها هم می دانیم سخت است ولی تا آخر این هزینه کردن ها ما را تحمل کنند!

– مهدی پرهام، مالک کلوب نساجی مازندران نیز بیان کرد در 10 سالی که به فوتبال آمده 30 میلیارد تومان هزینه کرده و اشکالی ندارد اگر شخص یا بخش شخصی جهت شهرت این هزینه ها را انجام دهد چراکه در تمام دنیا این اتفاق مرسوم است ولی در کشور عزیزمان ایران اینطور نیست.

* محمد حسن نژاد، نماینده مجلس شورای اسلامی در گفت وگویی تلفنی اطراف علت حضور افراد سرمایه دار و اتفاقات مبهم مالی در فوتبال مسائلی عنوان کرد.

– این نماینده مجلس اعلام کرد شرکت وابسته به یک فرد مشهور در فوتبال به نام «ح.ه» فقط در بانک سرمایه مبلغ 1372 میلیارد تومان بدهی دارد.

* در بخش نوستالژی برنامه نود گفت وگویی ضبط شده است با بهزاد غلامپور، دروازه بان سابق تیم ملی کشور عزیزمان ایران و مربی گلرهای فعلی سایپا انجام گرفته بود.

* گزارشی از مجمع پُر حاشیه فدراسیون فوتبال کشور عزیزمان ایران پخش شد که در آن مصاحبه هایی با مهدی تاج رییس، علی کفاشیان نایب رییس و پریا شهریاری، مسؤول این مجمع انتخاباتی و همچنین شهاب الدین عزیزی خادم، کاندیدای نایب رییسی فدراسیون انجام گرفته بود.

* براتی: هیچ کس به مجمع فدراسیون اعتراض نکرد

احمدرضا براتی، رییس کمیته حقوقی و تدوین مقررات فدراسیون در گفت وگوی تلفنی با برنامه نود اظهار کرد: هر کاندیدا در مجمع انتخاباتی فدراسیون دارای سه ناظر داشت که 21 روز قبل به واسطه ارسال دستور جلسه اسامی را ارسال کرده بودند.

او ادامه داد: در فیفا یا ای اف سی تاکید نشده که روی تخته شمارش آرا ثبت شود و یک سلیقه ای بوده که قبلا در فوتبال کشور عزیزمان ایران وجود داشته ولی حالا این کار انجام نمی شود؛ ضمن اینکه در شروع مجمع 68-67 نفر حضور داشتند که سه نفر ناظر و سه نفر شمارنده گزینش کردند و علاوه بر آن مقامامت و حراست وزارت ورزش و فدراسیون، معاون وزیر و … در سه، چهار متری صندوق رای گیری حضور داشتند.

براتی یادآور شد: تمام آرا در حضور همه به امضاء سه نفر ناظر رسیده تا شک و شبهه ای به وجود نیاید؛ هیچکدام از نامزدها هم اعتراض نکردند و حتی آقای عزیزی خادم به آقای اسلامیان تبریک گفتند و شخص دیگری به این عنوان اعتراضی نداشت.

رییس کمیته حقوقی و تدوین مقررات فدراسیون راجع به هدایایی که در کیش به روسا و اعضای فدراسیون داده شده است هست، گفت: اگر در این باره شک و شبهه ای است که هدیه را باید اسلامیان داده باشد که نداده هست؛ هدیده را فدراسیون داده و در تمام دنیا این کار مرسوم است.

* عزیزی خادم نیز در گفت وگویی تلفنی مجددا به انتخابات مجمع فدراسیون فوتبال جهت گزینش نایب رییس دوم اعتراض کرد و عنوان نمود رییس، نایب رییس، دبیر، ناظر و تمام عوامل این انتخابات در کنار اسلامیان، اصفهانی بوده اند و در این کار بی اخلاقی صورت گرفته هست؛ او همچنین مطرح نمود باید آرا روی تابلو ثبت می شد و مخفیانه به شمارش نمی رسید.

* ترین های هفته پانزدهم لیگ برتر

– حرکات تکنیکی: فرشاد احمدزاده، کرار جاسم، علی دشتی، میلاد سرلک، کیوان امرایی، صادق بارانی، رحیم زهیوی، پیمان بابایی، مهدی ترابی، حسین کعبی، محمدرضا خلعتبری، امید عالیشاه، سید محسن کریمی، روزبه شاه علی دوست، میثم فردوسی، احسان پهلوان و رضا جبیره.

– تیرک دروازه: فرشاد جانفزا(برابر پرسپولیس).

– کار تیمی: تراکتورسازی(مقابل استقلال خوزستان).

– نجات هفته: رضا مرادی(برابر تراکتورسازی).

– موقعیت از دست رفته: مرتضی تبریزی(مقابل سیاه جامگان).

– پاس گل: داریوش شجاعیان(برابر صنعت نفت آبادان).

– مهار: سید حسین حسینی(مقابل صنعت نفت آبادان).

– گل: محمد قاضی(برابر پیکان).

* استقلال پایتخت کشور عزیزمان ایران 4 صنعت نفت آبادان 0

– نکات بازی

تقابل این دو تیم هیچ زمانی مساوی نشده است.

صنعت نفت با 12 گل خورده در نیمه اول، از این حیث بدترین عملکرد را در بین تمام تیم ها داشته است.

بهترین پیروزی استقلال در لیگ هفدهم.

ششمین کلین شیت پیاپی استقلال.

چهارمین برد پیاپی خانگی استقلال.

سنگین ترین شکست تاریخ مربیگری جهت فراز کمالوند.

* آنالیز برنامه 90

این بخش به پیروزی 4 بر صفر و نمایش استقلال در دیدار با صنعت نفت آبادان اشاره داشت و عنوان شده است بود وینگرهای وینفرد شفر با حرکت به سمت مرکز و نزدیک شدن به علی قربانی، نظم خط دفاعی صنعت نفت را برهم می زدند تا حمله جدی جهت این تیم شکل بگیرد؛ اضافه شدن سید محسن کریمی به خط هجومی استقلال، تحرک زیادی به خط حمله این تیم بخشیده و او با حرکات در عرض کمک زیادی به خلق وقت های تیمش کرده است.

* فولاد خوزستان 1 پرسپولیس 1

– نکات بازی

فولاد در تمام مسابقه های خانگی لیگ هفدهم موفق به گلزنی شده است است.

گادوین منشا چهارمین گلزن خارجی برتر پرسپولیس.

محسن مسلمان در این فصل هر 135 دقیقه یک پاس گل داده است.

مسلمان با هشت پاس گل، عالی ترین پاسور لیگ.

فولاد با زدن 7 گل در 15 دقیقه پایانی، از این حیث رکورددار است.

فولاد با 11 بازی بدون باخت، عالی ترین آمار لیگ در شکست ناپذیری را دارد.

پورموسوی بدون برد برابر پرسپولیس.

برانکو بدون باخت برابر فولاد.

43 درصد گل های خورده پرسپولیس در 10 دقیقه نهایی بوده است.

* کارشناسی داوری

– پارس جنوبی جم و گسترش فولاد

اخطار به هافبک گسترش فولاد کفایت می کرد.

در دو صحنه پیاپی به درستی جهت پارس جنوبی جم پنالتی اعلام نشد و بازیکن این تیم شبیه سازی کرد.

– تراکتورسازی و استقلال خوزستان

در صحنه پنالتی تراکتورسازی، اخطار به کولی بالی کفایت می کرد چون با زانو ضربه زد ولی اگر برخورد در اوج تنه رخ می داد، باید کارت قرمز مستقیم می گرفت.

کولی بالی از حمله سریع تراکتور جلوگیری کرد و اخطار دوم به او درست بود.

داور مسابقه باید با آرامش بیشتری بازی را قضاوت می کرد.

ضربه آزاد مستقیم جهت تراکتور به درستی گرفته شد ولی مدافع استقلال خوزستان باید کارت قرمز مستقیم می گرفت.

از زاویه دوربین تلویزیونی در صحنه پنالتی استقلال خوزستان، خطایی به نظر نمی رسد.

– فولاد خوزستان و پرسپولیس

در صحنه گل پرسپولیس منشا خطایی روی لک مرتکب نشد.

صادق محرمی روی جانفزا اشتباه کرد و باید یک پنالتی به سود فولاد اعلام می شد.

* پدیده 1 پیکان 1

– نکات بازی

411 انتظار مجید جلالی جهت گلزنی تیمش به آخر رسید.

پدیده با خوردن سه گل از روی کرنر، ضعیف ترین عملکرد را از این حیث داشته است.

پدیده بدون پیروزی برابر پیکان در مشهد.

پیکان 5 بازی بدون برد.

* سایپا 1 سپاهان 1

– نکات بازی

در این فصل سپاهان سه بار از روی ضربه آزاد دروازه اش باز شده است است.

تکرار نتیجه بازی دور رفت.

سایپا در 10 بازی اخیر برابر سپاهان تنها یک برد داشته است.

* سپیدرود رشت 3 نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران 1

– نکات بازی

امید روانخواه با 32 سال سن، جوان ترین سرمربی تاریخ لیگ.

نخستین تجربه سرمربیگری آتیلا حجازی.

پیروزی سپیدرود بعد از پنج باخت پیاپی.

نفت با سه عوض کردن سرمربی، رکورددار در لیگ هفدهم.

ششمین باخت متوالی خارج از منزل نفت تهران.

* ذوب آهن 0 سیاه جامگان 0

– نکات بازی

هفتمین بازی متوالی ذوب، بدون گل زده.

سیاه جامگان 9 بازی و یک گل زده.

سیاه جامگان 13 بازی و یک برد.

نخستین امتیاز رضا عنایتی به عنوان سرمربی.

* کارشناسی داوری

– سایپا و سپاهان

در صحنه مشخص نیست توپ در داخل محوطه جریمه به دست مدافع سپاهان برخورد کرده یا نه.

قبل از گل اول سایپا از روی ضربه آزاد، خطایی رخ نداد.

در صحنه گل سپاهان از روی نقطه پنالتی، خطای هند اتفاق نیافتاد.

* سپیدرود و نفت تهران

برخورد عزت کرامت و نزهتی بیرون از محوطه جریمه بود ولی با این وجود مشخص نیست خطایی اتفاق افتاده یا خیر.

گل محسن بنگر به درستی آفساید اعلام شد.

هر دو کارت زرد به حمید ملکی، بازیکن سپیدرود درست بود.

* ذوب آهن و سیاه جامگان

آفساید مهاجم ذوب آهن به اشتباه اعلام شد.

سیف اللهی به علت اشتباه روی محمدزاده باید اخراج می شد.

میرهانی هاشمی روی کی روش استنلی مرتکب خطای پنالتی شد ولی داور این تصمیم را نگرفت.

* حسین هدایتی در دقایق نهایی برنامه نود روی خط آمد و تاکید داشت تمام بیانات حسن نژاد، نماینده مجلس شورای اسلامی کذب بوده و آن را رد کرد؛ مالک سابق کلوب استیل آذین عنوان نمود تمام صحبت های حسن نژاد دروغ، تشویق اذهان عمومی و … بوده و از طریق قوه قضاییه و هیأت نظارت بر نمایندگان مجلس از وی شکایت می کند؛ هدایتی تاکید نمود 10 سال است دسته چک و هیچ معوقه بانکی در حال حاضر ندارد.

* محمد حسن نژاد، نماینده مجلس شورای اسلامی مجددا روی خط برنامه نود آمد و گفت حسین هدایتی کتبا اعلام کرده بدهی 5 شرکت برعهده او است و به علت عدم پرداخت معوقات او، پول سهامداران پرداخت می شود؛ آقای هدایتی بازداشت شده است و با 800 میلیارد تومان وثیقه بیرون آمده هست؛ ایشان(هدایتی) اگر دلش به حال ورزش می سوخت، کلوب استیل آذین را آباد می کرد و نه اینکه پرسپولیس را به خاک سیاه بنشاند تا رییس جمهور کشور عزیزمان ایران مجبور شود جهت پرونده طارمی به رییس جمهور ترکیه رو بیاندازد تا این مسئله را حل کند.

* گزارشی از عملکرد لژیونرهای فوتبال کشور عزیزمان ایران طی یک هفته اخیر پخش شد.

* آیتمی خاص بیوک صباغ، بازیکن ملی پوش سابق استقلال و سرمربی پیشین تیم تراکتورسازی و ماشین سازی که پدر فوتبال تبریز محسوب می شود ولی در حال حاضر در خوابیدن بیماری هست، پخش شد.

* گزارشی از مسابقه های هفته هفدهم و نهایی دور رفت لیگ دسته اول پخش شد.

* نتیجه نظرسنجی

حدود 2 میلیون و 150 هزار نفر در نظرسنجی برنامه نود شرکت کردند که بیش از 41 درصد از مخاطبان «وحید امیری» را به عنوان عالی ترین بازیکن چپ پای لیگ برتر دانستند.

برنامه نود این هفته ساعت 02:33 بامداد روز سه شنبه، پنجم آذرماه خاتمه یافت.

واژه های کلیدی: ایران | برنامه | فوتبال | استقلال | خوزستان | استقلال | پرسپولیس | پرسپولیس | فولاد خوزستان | استقلال خوزستان | فدراسیون فوتبال

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog