تابستان دانلود هزینه های تبلیغات نامزدهای انتخاباتی

تابستان: دانلود هزینه های تبلیغات نامزدهای انتخاباتی هزینه های تبلیغاتی شفاف سازی نامزد انتخاباتی پول انتخابات پیک بامدادی

گت بلاگز سیستان و بلوچستان کلنگ احداث سالن ورزشی در زاهدان به وسیله خیرین

کلنگ احداث سالن ورزشی 2300 مترمربعی در مجتمع مدارس رستگاران زاهدان و به زمین زده شد.

کلنگ احداث سالن ورزشی در زاهدان به وسیله خیرین

به گزارش خبرنگار گروه استان هایباشگاه خبرنگاران جوان از زاهدان،به مناسبت تولد امام وقت کلنگ احداث سالن ورزشی 2300 مترمربعی در مجتمع مدارس رستگاران زاهدان واقع در بلوار پرستار به زمین زده شد.
مدیر کل آموزش و پرورش استان در این مراسم کلنگ زنی با اشاره به نقش ورزش در حفظ سلامت دانش آموزان افزود: هم اکنون در استان 30 هزار متر مربع فضای ورزشی سرپوشیده استاندارد جهت آموزش و پرورش داریم که باید به 100 هزار مترمربع برسانیم.
نخعی همچنی افزود: در حال حاضر به ازای هر دانش آموز 20 سانتی متر مربع فضای ورزشی استاندارد داریم که باید به 50 سانتی مترمربع برسانیم.
وی افزود: خیرین تاکنون همراهی بسیار مناسبی در ساخت فضاهای آموزشی با آموزش و پرورش داشته اند و تاکنون حدود 1000 کلاس درس به وسیله آنان ساخته شده است و در اختیار آموزش و پرورش قرار گرفته هست.
مدیرکل آموزش و پرورش استان همچنین افزود: خیرین علاوه بر ساخت فضای آموزشی و ورزشی حدود 120 هزار ساعت کلاس تقویتی بصورت رایگان جهت تقویت درسی دانش آموزان استان برگزار کرده اند.
مدیر مدارس رستگاران جنوب شرق کشور هم در این مراسم با اشاره به اینکه تاکنون به وسیله خیران جمعیت تعاون اسلامی 17 مجتمع آموزشی در جنوب شرق کشور احداث گردیده هست، گفت: در این مدارس حدود 5 هزار دانش آموز مشغول به تحصیل هستند.
حجت الاسلام الوندی افزود: از این 17 مجتمع آموزشی 12 مجتمع در سیستان و بلوچستان احداث شده است و 3400 دانش آموز در آنها مشغول به تحصیل هستند.
نجاتی خیر جمعیت تعاون اسلامی هم افزود: این سالن ورزشی با زیر بنای 2300 مترمربع با هزینه ای حدود 3 میلیارد تومان احداث می شود.
انتهای پیام/گ

عبارات مهم : آموزش

واژه های کلیدی: آموزش | آموزشی | استاندارد | سالن ورزشی | کلنگ احداث | سالن ورزشی | خیرین | زاهدان

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog