تابستان دانلود هزینه های تبلیغات نامزدهای انتخاباتی

تابستان: دانلود هزینه های تبلیغات نامزدهای انتخاباتی هزینه های تبلیغاتی شفاف سازی نامزد انتخاباتی پول انتخابات پیک بامدادی

گت بلاگز علمی پزشکی ثبت و صادرات 102 قلم داروی ایرانی در عراق

وزیر بهداشت گفت: 102 قلم داروی ایرانی در عراق ثبت شده است است که صادرات آن ها به این کشور در حال انجام است

ثبت و صادرات 102 قلم داروی ایرانی در عراق

به گزارش حوزه بهداشت و درمانگروه علمی پزشكی گروه تحریریه سایت جوان؛به نقل از وبدا، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشورمان در صبحانه کاری در محل سفارت جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران در بغداد و دیدار با سفیر جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران در عراق تاکید کرد: با عزم و اراده در صنعت دارویی کشور باید زمینه صادرات دارویی را فراهم کرد.
هاشمی با بیان این که در کشور عراق نیز باید فرهنگ مصرف دارو به گونه ای باشد که اعتماد به مصرف داروهای ایرانی ایجاد شود، افزود: البته این امر با تلاش های تیم تازه وزارت بهداشت عراق در حال انجام است.

عبارات مهم : ایران

وزیر بهداشت کشورمان بر ایجاد فرهنگسازی به منظور ارائه توانمندی ها، ظرفیت ها و کیفیت محصولات دارویی کشور در عراق تاکید کرد و افزود: با ایجاد این فضا، اقلام ثبت شده است دارویی در عراق بزودی وارد این کشور شده است و بازار مصرف خود را پیدا می کند.
براساس این گزارش پیش از سخنان وزیر بهداشت، مسجدی؛ سفیر کشور عزیزمان ایران در عراق نیز گزارشی از مقدمات و کارها صورت گرفته جهت اجرایی نمودن تفاهم نامه ای که در حوزه دارو، درمان و تجهیزات پزشکی در گذشته صورت گرفته بود، ارایه داد و درخواست کرد که رفت و آمدهای دو طرفه در این خصوص ادامه یابد.
مسجدی پیشنهاد کرد که جهت اجرایی شدن تفاهم نامه همکاری دو کشور ، نماینده دائمی از وزارت بهداشت و صنایع دارویی کشور عزیزمان ایران در عراق مستقر شوند، تا توافقات قبلی در این حوزه ها نیز پیگیری شوند.
سفیر جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران در عراق در خصوص حوزه آموزش پزشکی و تامین و تجهیزات پزشکی نیز گفت: طرف های عراقی علاقمند هستند که در این حوزه ها نیز همکاری داشته باشند.
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: ایران | پزشکی | اسلامی | دارویی | ایرانی | بهداشت | وزیر بهداشت | سفر وزیر بهداشت به عراق

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog