تابستان دانلود هزینه های تبلیغات نامزدهای انتخاباتی

تابستان: دانلود هزینه های تبلیغات نامزدهای انتخاباتی هزینه های تبلیغاتی شفاف سازی نامزد انتخاباتی پول انتخابات پیک بامدادی

گت بلاگز فضای مجازی گوگل، ویرایش متن را روی دستگاه اندروید آسان‌تر می‌کند

گوگل به تازگی به روزرسانی اپلیکیشن صفحه کلید مجازی جی‌بورد را جهت اندروید عرضه کرد که ویرایش و وارد کردن متن را آسان‌تر می‌کند.

گوگل، ویرایش متن را روی دستگاه اندروید آسان‌تر می‌کند

به گزارش خبرنگار حوزه دریچه فناوری گروه اینترنت گروه تحریریه سایت جوان؛شرکت گوگل اخیراً اعلام کرده که یک به روزرسانی تازه از اپلیکیشن صفحه کلید مجازی “جی بورد” را جهت دستگاه های اندروید عرضه کرده هست. مطابق اطلاعات ارائه شده، افراد به کمک این اپلیکیشن می توانند متون مورد نظر خود را ساده تر ویرایش نمایند.
شایان توجه است که این توانایی در ابتدای امر در اختیار بازدیدکنندگان بتا قرار گرفته بود، و ولی امروز شاهد آن هستیم که این اپلیکیشن در اختیار تمامی افراد قرار گرفته است.

عبارات مهم : ترجمه

گوگل اخیراً امکانات تازه و بسیار خوبی را به نسخه صفحه کلید نرم افزاری خود یعنی “جی بورد” اضافه کرده است که از جمله این توانایی ها می توان به یکپارچه شدن بخش ترجمه گوگل اشاره کرد. اکنون و با استفاده از شاخصه یاد شده، به محض نوشتن متون مختلف، می توانید ترجمه آن را به صورت لحظه ای به زبان دلخواه مشاهده کنید.

البته این توانایی در واقع شیوه گسترش یافته توانایی “ناو آن تپ” سرویس مترجم گوگل است که سال گذشته معرفی شده است بود. “ناو آن تپ” به بازدیدکنندگان اجازه می دهد تا با گزینش متن مورد نظر در هر ناحیه ای از سیستم عامل اندروید، بتوانند ترجمه آن را به زبان دلخواه مشاهده کنند.

گفتنی است که گوگل توانایی ویرایش متن را بعد از شروع آزمون شاخصه های متفاوت آن در کروم اندروید، عرضه کرده هست. این اپلیکیشن به بازدیدکنندگان اجازه می دهد که متون مورد نظر خود را خیلی ساده تر وارد سایر اپلیکیشن ها نمایند.

همچنین مطابق آمار، تعداد راه اندازی اپلیکیشن جی بورد در دستگاه های اندروید به 500 میلیون تا یک میلیارد می رسد. بعد از معرفی جی بورد به عنوان یک اپلیکیشن جداگانه جهت اندروید، میزان اقبال افراد به این اپلیکیشن به نحوه چشمگیری افرایش یافت.

شایان ذکر است که نخستین بار در اوایل سال 2016 بود که گوگل، صفحه کلید جدیدی به نام جی بورد جهت سیستم عامل آی.اُ.اس انتشار داده است که به بازدیدکنندگان اجازه جست وجوی مستقیم در اینترنت و سپس ارسال نتیجه های در چت ها را می داد، ولی به نحوه عجیبی تا مدت ها این صفحه کلید جهت بازدیدکنندگان اندروید منتشر نشد تا اینکه آخر این اپلیکیشن جهت اندروید هم عرضه شد و اکنون کار ویرایش متون را جهت بازدیدکنندگان راحت تر کرده است.

گفتنی است جی بورد بر مبنای گپ هایی که شما با دوستانتان داشته اید، می تواند جست وجوهای مرتبط را هم آینده نگری نماید. این آینده نگری ها با اینکه می توانند بسیار بافایده باشند، ولی ممکن است بسیار عجیب و غریب هم به نظر برسند.

منبع: ایتنا

انتهای پیام/

واژه های کلیدی: ترجمه | دستگاه | اندروید | اندروید | اپلیکیشن | سیستم عامل اندروید | گوگل | نرم افزار ویرایش متن

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog