تابستان دانلود هزینه های تبلیغات نامزدهای انتخاباتی

تابستان: دانلود هزینه های تبلیغات نامزدهای انتخاباتی هزینه های تبلیغاتی شفاف سازی نامزد انتخاباتی پول انتخابات پیک بامدادی

گت بلاگز فضای مجازی گوگل پلی موزیک، نرم‌افزار پیش‌فرض دستگاه‎های سامسونگ

سامسونگ اعلام کرد که دیگر از برنامه مخصوص پخش موسیقی خود استفاده نخواهد کرد و از برنامه گوگل پلی موزیک به عنوان برنامه پیش فرض جهت موسیقی بر روی گوشی‌های خو

گوگل پلی موزیک، نرم‌افزار پیش‌فرض دستگاه‎های سامسونگ

به گزارش خبرنگار حوزه دریچه فناوری گروه اینترنت گروه تحریریه سایت جوان؛به تازگی گوشی هوشمند گلکسی اس8 و اس8 پلاس جهت فروش در بازارهای سراسر دنیا عرضه شد و می توان انتظار داشت که مانند سال گذشته و گوشی های گلکسی اس7 و اس7 پلاس به طور معمول تعداد قابل توجهی برنامه از طرف سامسونگ به طور پیش فرض بر روی گوشی راه اندازی شده است باشد. با این تفاوت که دیگر خبری از برنامه سامسونگ موزیک نخواهد بود و به لطف توافقنامه بین دو شرکت گوگل و سامسونگ گوگل پلی موزیک جایگزین آن شده است است.

عبارات مهم : موزیک
سامسونگ وقت را جهت اعلام همکاری خاص خود با گوگل مناسب دانست و اعلام کرد که دیگر از برنامه مخصوص پخش موسیقی خود استفاده نخواهد کرد و در عوض برنامه گوگل پلی موزیک را به عنوان برنامه پیش فرض جهت موسیقی بر روی گوشی های سامسونگ قرار داده است.

همان طور که می دانید گوگل پلی موزیک تنها یک برنامه پخش موسیقی نیست، بلکه یک پرتال سرویس دهنده موسیقی نیز است که هم مانند برنامه اسپاتیفای یک رادیو اینترنتی موسیقی محسوب می شود. حتی در نسخه رایگان آن نیز می توان به بیش از 40 میلیون موزیک دسترسی داشت و هم فضای ابری است که می تواند 50 هزار موزیک را در خود ذخیره کند.
سرویس پخش موسیقی گوگل در حال حاضر در جنگ سخت و نفس گیری با رقبای کهنه کار و سرسخت خود یعنی اسپاتیفای و اپل موزیک به سر می برد.

البته گفتنی است آنچه شرکت سامسونگ اخیراً اعلام کرده، عنوان جدیدی نیست و پیش تر در گوشی گلکسی اس 7 نیز اپلیکیشن پلی موزیک به عنوان برنامه پیش فرض پخش موسیقی گزینش شده است بود. در آن وقت البته اپلیکیشن موزیک سامسونگ در هیچ کجای گلکسی اس 7 یافت نمی شد که خیلی ها آن را یکی از تغییرات تاچ ویز برمی شمرند.

در حال حاضر این اقدام سامسونگ رسمی شده است و بازدیدکنندگان گلکسی اس 8 و گلکسی اس 8 پلاس باید با اپلیکیشن گوگل پلی موزیک سروکار داشته باشند. این احتمال وجود دارد که اپلیکیشن موزیک به تدریج از گوشی های رده پایین تر سامسونگ نیز کنار رود که ممکن است این کار از طریق یک به روزرسانی اُ.تی.ای صورت پذیرد.

منبع: ایتنا

انتهای پیام/

واژه های کلیدی: موزیک | گلکسی | برنامه | موسیقی | سامسونگ | سامسونگ | اپلیکیشن | اپلیکیشن گوگل پلی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog