تابستان دانلود هزینه های تبلیغات نامزدهای انتخاباتی

تابستان: دانلود هزینه های تبلیغات نامزدهای انتخاباتی هزینه های تبلیغاتی شفاف سازی نامزد انتخاباتی پول انتخابات پیک بامدادی

گت بلاگز وب‌گردی ۹۰ درصد ایرانی‌ها گروه خونی مثبت دارند

سخنگوی شرکت انتقال خون کشور عزیزمان ایران شاخص اهدای خون در کشور عزیزمان ایران را ۲۷ در هزار نفر بیان کرد و افزود: از هر هزار نفر در کشور، به طور میانگین ۲۷

۹۰ درصد ایرانی‌ها گروه خونی مثبت دارند

به گزارش گروه وبگردی گروه تحریریه سایت جوان؛ بشیر حاجی بیگی، اظهار داشت: 90 درصد از مردم، گروه خونی مثبت دارند و شرکت انتقال خون به تمامی گروه‌های خونی مثبت و منفی نیاز دارد. گروه خونی O+ فراوان‌ترین گروه خونی در بین مردم است و 33 تا 34 درصد از مردم دارای این گروه خونی هستند.

وی افزود: همچنین 25 تا 26 درصد از مردم گروه خونی A+، حدود 24 درصد از مردم گروه خونی B+، حدود 7 تا 8 درصد از مردم گروه خونی AB+، حدود 3 تا 4 درصد دارای گروه خونی O منفی، حدود 2 تا 3 درصد A منفی و کمتر از یک درصد از آنها گروه خونی AB منفی دارند.

حاجی بیگی از گروه خونی AB منفی به عنوان نادرترین گروه خونی در بین مردم یاد کرد و گفت: مردم حتما باید گروه خونی خود را بدانند و در بعضی موارد که عنوان می‌شود خون کمیاب می‌شود، هیچ فردی مقصر نیست؛ لیکن بعضی از گروه‌های خونی کمیاب و نادر هستند و در استان پایتخت کشور عزیزمان ایران ممکن است بین یکهزار نفر اهداکننده خون، 2 تا 3 نفر دارای گروه خونی ABB منفی باشند.

۹۰ درصد ایرانی‌ها گروه خونی مثبت دارند

سخنگوی شرکت انتقال خون کشور عزیزمان ایران گفت: در سال‌های گذشته همزمان با ماه مبارک رمضان، مراکز اهدای خون با کم کردن مراجعه مردم روبرو می‌شد و از طرفی چند سالی بود که فاصله بین افطار تا سحر کوتاه بود، ولی امسال مراکز انتقال خون سراسر کشور با ذخیره خونی بسیار خوبی وارد ماه مبارک رمضان شدند.

حاجی بیگی اظهار داشت: از ابتدای ماه مبارک رمضان از مردم خواستیم که اهدای خون را به شب‌های قدر موکول نکنند و در روزهای این ماه مبارک به اهدای خون بپردازند، روزه‌داری مانعی جهت اهدای خون نیست و اهدای خون هم باعث ابطال روزه نمی‌شود.

وی در آخر با بیان این که در شرکت انتقال خون ایران، اهدای خون به طور کامل به میل خود است و اهدای خون هیجانی کنار گذاشته شده است هست، گفت: اهدای خون با شعار اهدای خون مسئولانه و آگاهانه به پیش می‌رود و دیگر جهت زیاد کردن اهدای خون، نیاز به مصاحبه نیست بلکه مردم بزرگوار بر اساس حس نوع دوستی و انسان دوستی اقدام به اهدای خون می‌کنند.

منبع:خبرآنلاین

سخنگوی شرکت انتقال خون کشور عزیزمان ایران شاخص اهدای خون در کشور عزیزمان ایران را ۲۷ در هزار نفر بیان کرد و افزود: از هر هزار نفر در کشور، به طور میانگین ۲۷

انتهای پیام/

واژه های کلیدی: ایران | اهدای خون | اهدای خون | انتقال خون | گروه خونی | اهدای خون | انتقال خون |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog